Închis Ziua Muncii | Producator de foi din plastic PVC flexibile | SKP

Ziua Muncii închisă| Angajați-vă să livreze soluții personalizate de folie de clorură de polivinil clienților din peste 60 de țări din întreaga lume

Mai multe de explorat

Închis Ziua Muncii | Producător de folii PVC pentru acoperișuri din Taiwan și film de vinil | SKP

Situat în Taiwan din 1986,Shih-Kuen Plastics Co., Ltd.a fost un producător de foi din PVC și filme de vinil. Principalele lor foi de plastic includ foi de plastic transparent din PVC, foile de vinil texturate, foliile PVC și foile de PVC laminate groase, care sunt certificate ISO9001, ISO14001, D&B și TÜV.

Cu mai mult de 30 de ani de experiență, oferim clienților interni și străini material din tablă PVC personalizat. Principalele produse sunt foi de vinil din PVC dublu lustruit, foi de plastic PVC de vinil texturat, folii de plastic PVC laminate groase, etc. Cu peste 30 de ani de experiență în industria vinilului, Shih-Kuen Plastics sprijină în mod continuu clienții cu consultanță și servicii profesionale despre materiale plastice. Structura echipei noastre este concepută pentru a răspunde în mod eficient schimbărilor pieței și cerințelor clienților. Prioritatea noastră este să livrăm role de folie PVC flexibile certificate și calificate.

SKP oferă clienților foi flexibile din plastic PVC, atât cu o producție de înaltă calitate, cât și 35 de ani de experiență, SKP asigură îndeplinirea cerințelor fiecărui client.

Ziua Muncii închisă

2020/04/30 SKP

Salutare prieteni, operațiunea noastră este închisă pe 1 mai de Ziua Muncii.

Ne vom lua o zi liberă pentru a ne relaxa după toate lucrările grele, în special în timpul acestei lupte din nou împotriva coronavirusului.
Taiwan nu are niciun caz raportat timp de 5 zile consecutive, dar este important să stăm acasă și să fim în siguranță pentru a ne proteja pe cei dragi.
Mulțumim pentru toți eroii care ne țin protejați în prima linie.

Cu toți clienții, furnizorii și angajații noștri, luptăm împreună și mai puternici împotriva acestei epidemii.

Luptă împotriva Corona Virus Împreună și mai puternică

 

Deși serviciile noastre sunt închise astăzi, site-ul nostru este pe deplin funcțional :)
> Puteți căuta după tipurile de foi PVC care vă interesează sau pe baza aplicațiilor de foi PVC . Toate foile noastre PVC sunt realizate la comandă, adaptandu-vă nevoilor. Chiar dacă nu ați putut găsi articolele specifice în paginile noastre de produse, echipele noastre de vânzări sunt, de asemenea, bucuroși să vă ajute.

Foile noastre moi din PVC vor fi materialul potrivit de la culoare, textura, moliciune la aditivi speciali pentru interior sau exterior.

Garanție fabricată în Taiwan

Pentru a afla mai multe despre cum colaborăm și cum lucrăm la comenzile dvs., vă rugăm să vizitați pagina noastră Cum cotăm pentru mai multe detalii.