Închis de Ziua Muncii | Producător de foi de plastic PVC flexibil | SKP

Închis de Ziua Muncii | Angajamentul de a furniza soluții personalizate de folie de clorură de polivinil în peste 60 de țări din întreaga lume

Mai multe de explorat

Închis de Ziua Muncii | Producător de foi de PVC pentru acoperișuri și filme din vinil | SKP

Situată în Taiwan din 1986, Shih-Kuen Plastics Co., Ltd. este un producător de foi PVC și filme din vinil. Principalele lor foi de plastic includ foi de PVC transparente, foi de vinil texturate, filme PVC și foi groase laminate din PVC, care sunt certificate ISO9001, ISO14001, D&B și TÜV.

Cu peste 35 de ani de experiență, oferim clienților interni și externi materiale din folie PVC personalizate. Principalele noastre produse sunt foi de vinil PVC dublu lustruite, foi de plastic PVC texturate, foi groase de plastic PVC laminat, foi de plastic din policlorură de vinil personalizabile, etc. Cu peste 30 de ani de experiență în industria vinilului, Shih-Kuen Plastics sprijină în mod continuu clienții cu consultanță profesională în materie de materiale plastice și servicii de furnizare a foilor. Structura echipei noastre este concepută pentru a răspunde eficient la schimbările de pe piață și la cerințele clienților. Prioritatea noastră este să livrăm role de folie PVC flexibilă certificate și de calitate.

SKP oferă clienților foi de plastic PVC flexibile, atât cu fabricație de înaltă calitate, cât și cu 37 de ani de experiență, SKP asigură satisfacerea cerințelor fiecărui client.

Închis de Ziua Muncii

2020/04/30 SKP

Bună prieteni, operațiunea noastră este închisă pe 1 mai cu ocazia Zilei Muncii.

Vom lua o zi liberă pentru a ne relaxa și a ne destinde după toate eforturile depuse, în special în această luptă împotriva Coronavirusului.
Taiwan nu a raportat niciun caz timp de 5 zile consecutive, dar este important să rămânem acasă și în siguranță pentru a proteja pe cei dragi.
Vă mulțumim tuturor eroilor care ne protejează în prima linie.

Cu toți clienții noștri, furnizorii și angajații, luptăm împreună și mai puternic împotriva acestei epidemii.

Luptând împotriva virusului Corona împreună și mai puternici

 

Chiar dacă serviciile noastre sunt închise astăzi, site-ul nostru este complet funcțional :)
> Puteți căuta după tipurile de plăci PVC care vă interesează, sau în funcție de aplicațiile plăcilor PVC.Toate foile noastre de PVC sunt fabricate la comandă, adaptate nevoilor dumneavoastră.Chiar dacă nu ați putut găsi articolele specifice în paginile noastre de produse, echipele noastre de vânzări sunt, de asemenea, bucuroase să vă ajute.

Foi noastre din PVC moale vor fi materialul potrivit pentru tine, de la culoare, textură, moliciune până la aditivi speciali pentru interior sau exterior.

Fabricat în Taiwan, garantat

Pentru a afla mai multe despre modul în care colaborăm și lucrăm la comenzile dvs., vă rugăm să vizitați pagina noastră Cum oferim prețuri pentru mai multe detalii.